One more in the family
1+ in the family is een babykledingmerk dat bekendstaat om zijn tijdloze ontwerpen, hoogwaardige materialen en duurzame productieprocessen. Sinds de lancering van de eerste collectie in het najaar van 2012 heeft het merk zich volledig toegelegd op het kleden van baby’s van 0 tot 48 maanden. De collectie kenmerkt zich door comfortabele, minimalistische ontwerpen die zowel stijlvol als praktisch zijn, met eenvoudige lijnen en verfijnde stoffen.
Het merk is opgericht door de ervaren ontwerpster Gemma Mases, een moeder van drie met een passie voor kindermode. De lancering van het merk viel samen met de geboorte van haar nichtje, wat de inspiratie vormde voor de naam en filosofie van het merk. Deze persoonlijke achtergrond geeft het label een warme, familiegerichte identiteit, die terug te zien is in elk kledingstuk.
Lokale en ethische productie
Een van de kernwaarden van 1+ in the family is lokale en ethische productie. De volledige collectie wordt geproduceerd in Barcelona, Spanje. Hierbij werkt het merk nauw samen met lokale werkplaatsen in de regio. Deze aanpak biedt niet alleen maximale controle over de kwaliteit van de producten, maar garandeert ook eerlijke arbeidsomstandigheden voor iedereen die betrokken is bij het productieproces. Door bewust te kiezen voor lokale leveranciers en kleinschalige productie, draagt het merk bij aan de versterking van de lokale economie en een duurzamere mode-industrie.
Duurzaamheid en materiaalkeuze
Duurzaamheid staat centraal in de werkwijze van 1+ in the family. Het merk streeft ernaar om de impact op het milieu en de gezondheid van de consument te minimaliseren. Door voortdurend onderzoek en innovatie worden conventionele materialen vervangen door duurzamere alternatieven. In de huidige collecties maakt het merk gebruik van onder andere GOTS-gecertificeerd biologisch katoen, gerecycled katoen met een Global Recycled Standard-certificaat, lyocell, 100% linnen en andere natuurlijke vezels.
Accessoires worden vervaardigd uit natuurlijke materialen en nikkelvrije drukknopen en ritsen worden toegepast om de veiligheid en het comfort van baby’s te waarborgen. Ook aan de verpakking is gedacht: deze is ontworpen om hygiëne te garanderen en tegelijkertijd milieuvriendelijk te zijn, met gebruik van gerecyclede en recyclebare plastic zakken.
Europese leveranciers en kwaliteitscontrole
Alle stoffen die gebruikt worden in de collecties van 1+ in the family zijn afkomstig van Europese leveranciers, voornamelijk uit Italië, Spanje en Frankrijk. Deze leveranciers zijn zorgvuldig geselecteerd en beschikken over de OEKO-TEX certificering, wat inhoudt dat de stoffen vrij zijn van schadelijke stoffen en veilig zijn voor baby’s. De combinatie van Europese kwaliteit, duurzame keuzes en een tijdloos design maakt het merk geliefd bij ouders die bewust kiezen voor stijlvolle, verantwoorde babykleding.
Koop 1+ in the family online bij The Little Green Bag
Heb jij jouw favoriete kleding van 1+ in the family gevonden? Wacht dan zeker niet langer en bestel deze gemakkelijk en snel online bij ons in de webshop. Wij gaan direct met jouw bestelling aan de slag, zodat je jouw item zo snel mogelijk in huis hebt.