Polaroid PLD 4014/S Shn Black

Wil je meer dan 5 stuks? Vraag een offerte aan!
Gratis verzending (v.a. € 59,95)
Nu kopen, achteraf betalen
Officiële dealer

Ben je op zoek naar een trendy zonnebril die perfect bij jouw stijl past? Dan is de PLD 4014/S van Polaroid echt iets voor jou! Deze dameszonnebril heeft een volledig omrand montuur en een ovale vorm, waardoor hij een moderne uitstraling heeft. De zwarte kunststof lens en het polycarbonaat materiaal van de pootjes zorgen voor een duurzame en stijlvolle look.

Met een lensbreedte van 57 mm, een neusbrugbreedte van 15 mm en een lenshoogte van 46 mm biedt deze zonnebril een comfortabele pasvorm. Daarnaast biedt de PLD 4014/S ook UV400-bescherming, waardoor je ogen optimaal beschermd zijn tegen schadelijke UV-stralen.

Deze zonnebril is uitgevoerd in de kleur "Shn Black" en heeft het merk Polaroid. Met zijn trendy stijl en hoogwaardige materialen is de PLD 4014/S de perfecte keuze voor fashion-forward dames die op zoek zijn naar een zonnebril die zowel functioneel als modieus is.

Breedte lens 57
Breedte neusbrug 15
Doelgroep Dames
Hoogte lens 46
Kleur lens Zwart
Materiaal Kunststof
Materiaal lens Kunststof
Materiaal pootjes Polycarbonaat
Merk kleurnaam Shn Black
Stijl Trendy
Type montuur Volledig omrand
Uv bescherming UV400
Vorm Ovaal

✔️ Besteld op werkdagen vóór 23.00 uur, morgen in huis.
✔️ Besteld op zaterdag vóór 18.00 uur, dezelfde dag verzonden.
✔️ Besteld op zondag, de volgende dag verzonden.

Binnen Nederland profiteer je van gratis verzending (v.a. €59,95) .

Retourneren kan altijd binnen 30 dagen mits het artikel ongebruikt en in goede staat terug wordt gezonden.