Princess Traveller Barcelona Dutch Design Large 75cm Black
De Barcelona Dutch Design Large 75cm is een prachtige Princess Traveller. Met een hoogte van 75 cm, een breedte van 50 cm en een diepte van 28 cm, biedt deze koffer voldoende ruimte voor al je bagage. Het formaat van de bagage is ideaal voor volwassenen die op reis gaan. De koffer heeft een inhoud van 95 liter, dus je kunt al je spullen gemakkelijk meenemen.
vanDeze koffer is gemaakt van duurzaam polyester materiaal en heeft een zachte structuur. Het ontwerp is voorzien van een ritssluiting, waardoor je je bagage veilig kunt opbergen. De Barcelona koffer heeft geen slot, maar maak je geen zorgen, je kunt nog steeds genieten van een zorgeloze reis.
Met zijn zwarte kleur hardware en merk kleurnaam "Black", straalt deze koffer elegantie en stijl uit. De Barcelona koffer behoort tot de serie van Princess Traveller, wat garant staat voor kwaliteit en vakmanschap.
Deze koffer is niet alleen praktisch, maar ook handig in gebruik. Hij heeft twee wielen, waardoor je hem gemakkelijk kunt rollen. Daarnaast heeft hij een buitenvak met ritssluiting en twee binnenvakken met ritssluiting, zodat je je spullen georganiseerd kunt opbergen.
Of je nu op zakenreis gaat of op vakantie, de Barcelona Dutch Design Large 75cm is de perfecte metgezel. Bestel hem vandaag nog en reis in stijl!
✔️ Besteld op werkdagen vóór 23.00 uur, morgen in huis.
✔️ Besteld op zaterdag vóór 18.00 uur, dezelfde dag verzonden.
✔️ Besteld op zondag, de volgende dag verzonden.
Binnen Nederland profiteer je van gratis verzending (v.a. €59,95) .
Retourneren kan altijd binnen 30 dagen mits het artikel ongebruikt en in goede staat terug wordt gezonden.