Unisa Moraty Fragola
Ben je op zoek naar een stijlvolle Unisa precies wat je nodig hebt! Deze sandaal is speciaal ontworpen voor dames en heeft een open neus, waardoor je voeten lekker kunnen ademen. De sandaal is gemaakt van hoogwaardig suède materiaal, wat zorgt voor een luxe uitstraling.
die perfect is voor de lente/zomer? Dan is de Moraty sandaal vanWat deze sandaal extra comfortabel maakt, is de voering van echt leer aan de binnenkant. Dit zorgt ervoor dat je voeten de hele dag door fris en droog blijven. De binnenzool is gemaakt van polyurethaan, wat zorgt voor een zacht en dempend gevoel bij elke stap die je zet.
De Moraty sandaal heeft een trendy blokhak, waardoor je er niet alleen elegant uitziet, maar ook nog eens stabiel en comfortabel loopt. De sandaal sluit met een handige gesp, waardoor je hem gemakkelijk kunt verstellen naar jouw perfecte pasvorm.
Deze sandaal is onderdeel van de lente/zomer collectie en is verkrijgbaar in de kleur Fragola. De productcode van deze sandaal is Moraty_23_Ks. Met deze sandaal ben je helemaal klaar voor het warme weer en kun je vol vertrouwen de deur uitstappen!
Wacht niet langer en voeg de Moraty sandaal van Unisa toe aan je collectie. Bestel hem nu en geniet van comfort, stijl en kwaliteit in één!
✔️ Besteld op werkdagen vóór 23.00 uur, morgen in huis.
✔️ Besteld op zaterdag vóór 18.00 uur, dezelfde dag verzonden.
✔️ Besteld op zondag, de volgende dag verzonden.
Binnen Nederland profiteer je van gratis verzending (v.a. €59,95) .
Retourneren kan altijd binnen 30 dagen mits het artikel ongebruikt en in goede staat terug wordt gezonden.