Teva K Tanza Hydro Camo Pesto

Wil je meer dan 5 stuks? Vraag een offerte aan!
Gratis verzending (v.a. € 59,95)
Nu kopen, achteraf betalen
Officiële dealer

Ben je op zoek naar comfortabele sandalen voor kinderen? Dan is de K Tanza van Teva de perfecte keuze voor jou! Deze sandalen behoren tot de categorie Sandalen en zijn speciaal ontworpen voor kinderen.

De K Tanza sandalen zijn niet alleen stijlvol, maar ook duurzaam. Ze zijn gemaakt van gerecycled en vegan materiaal, waardoor je een milieubewuste keuze maakt. Daarnaast zijn ze voorzien van het keurmerk Repreve, wat aangeeft dat ze voldoen aan hoge kwaliteitsnormen.

De sandalen zijn gemaakt van 75% textiel en 25% polyurethaan, wat zorgt voor een comfortabele pasvorm. De binnenkant is gemaakt van polyurethaan en de binnenzool van textiel. De zool is gemaakt van rubber, wat zorgt voor een goede grip en duurzaamheid.

De K Tanza sandalen hebben een open neus en sluiten met klittenband. Dit maakt het gemakkelijk om ze aan en uit te trekken, en zorgt ervoor dat ze goed blijven zitten tijdens het spelen en rennen.

Deze sandalen zijn onderdeel van de lente/zomer collectie, waardoor ze perfect zijn voor warme dagen en avontuurlijke zomerse activiteiten.

Met de K Tanza sandalen van Teva geef je jouw kinderen comfort, stijl en duurzaamheid in één. Bestel ze nu en laat je kinderen genieten van de zomer in stijl!

Doelgroep Kinderen
Duurzaamheid Gerecycled, Vegan
Keurmerken Repreve
Materiaal Textiel 75%, Polyurethaan 25%
Materiaal binnenkant Polyurethaan
Materiaal binnenzool Textiel
Materiaal zool Rubber
Merk Teva
Merk kleurnaam Hydro Camo Pesto
Merk product code 1093489C
Seizoenscollectie Lente/Zomer
Serie Tanza
Type sluiting Klittenband
Vorm neus Open neus

✔️ Besteld op werkdagen vóór 23.00 uur, morgen in huis.
✔️ Besteld op zaterdag vóór 18.00 uur, dezelfde dag verzonden.
✔️ Besteld op zondag, de volgende dag verzonden.

Binnen Nederland profiteer je van gratis verzending (v.a. €59,95) .

Retourneren kan altijd binnen 30 dagen mits het artikel ongebruikt en in goede staat terug wordt gezonden.