Orbitkey Leather Key Organiser Mustard
Ben je het zat om je sleutels kwijt te raken in je tas of zak? Dan is de Leather Key Organiser van Orbitkey de perfecte oplossing voor jou. Deze handige is gemaakt van hoogwaardig leer en heeft een breedte van 2.5 cm, een diepte van 2 cm en een hoogte van 8.5 cm.
De Leather Key Organiser is speciaal ontworpen voor volwassenen die graag georganiseerd willen blijven. Met deze sleutelhanger kun je al je sleutels netjes bij elkaar houden, zodat je ze altijd snel kunt vinden. Geen gedoe meer met rondslingerende sleutels!
Het merk Orbitkey staat bekend om zijn kwaliteit en vakmanschap, en dat is zeker terug te zien in deze Leather Key Organiser. Het leer voelt zacht aan en heeft een prachtige mosterdgele kleur, die perfect past bij elke stijl. De merkproductcode van deze sleutelhanger is KLTB-507.
Wacht niet langer en voeg deze stijlvolle en praktische Leather Key Organiser van Orbitkey toe aan je collectie. Het is de ideale accessoire voor iedereen die graag georganiseerd wil blijven en er tegelijkertijd modieus uit wil zien. Bestel nu en geniet van het gemak en de kwaliteit die deze sleutelhanger te bieden heeft!
✔️ Besteld op werkdagen vóór 23.00 uur, morgen in huis.
✔️ Besteld op zaterdag vóór 18.00 uur, dezelfde dag verzonden.
✔️ Besteld op zondag, de volgende dag verzonden.
Binnen Nederland profiteer je van gratis verzending (v.a. €59,95) .
Retourneren kan altijd binnen 30 dagen mits het artikel ongebruikt en in goede staat terug wordt gezonden.