Secrid Miniwallet Crisple Ochre

Wil je meer dan 5 stuks? Vraag een offerte aan!
Gratis verzending (v.a. € 59,95)
Nu kopen, achteraf betalen
Officiële dealer

De Miniwallet Crisple is een stijlvolle pasjeshouder van het merk Secrid. Met ruimte voor maar liefst 10 pasjes is deze portemonnee perfect voor volwassenen die graag georganiseerd willen blijven. De Miniwallet heeft een compact formaat van 6.5 cm breed, 2.1 cm diep en 10.2 cm hoog, waardoor hij gemakkelijk in elke tas of broekzak past.

Deze Miniwallet is gemaakt van hoogwaardig leer en aluminium, wat zorgt voor een duurzame en luxe uitstraling. De kleur van de hardware is zwart, wat mooi contrasteert met de warme kleur van het leer. De Miniwallet Crisple is onderdeel van de Miniwallet serie en heeft een handige druksluiting, waardoor je pasjes veilig opgeborgen zijn.

Naast het opbergen van pasjes, biedt deze Miniwallet ook ruimte voor briefgeld. Met zijn slimme ontwerp en praktische indeling is deze pasjeshouder niet alleen functioneel, maar ook een echte eyecatcher. De Miniwallet Crisple in de kleur Ochre is een must-have accessoire voor iedereen die van stijl en gemak houdt.

Aantal pasjes 10
Breedte 6.5 cm
Diepte 2.1 cm
Doelgroep Volwassenen
Hoogte 10.2 cm
Kleur hardware Zwart
Materiaal Aluminium, Leer
Merk Secrid
Merk kleurnaam Ochre
Ruimte voor briefgeld True
Serie Miniwallet
Type sluiting Druksluiting

✔️ Besteld op werkdagen vóór 23.00 uur, morgen in huis.
✔️ Besteld op zaterdag vóór 18.00 uur, dezelfde dag verzonden.
✔️ Besteld op zondag, de volgende dag verzonden.

Binnen Nederland profiteer je van gratis verzending (v.a. €59,95) .

Retourneren kan altijd binnen 30 dagen mits het artikel ongebruikt en in goede staat terug wordt gezonden.