Secrid Slimwallet Perforated cognac

Wil je meer dan 5 stuks? Vraag een offerte aan!
Gratis verzending (v.a. € 59,95)
Nu kopen, achteraf betalen
Officiële dealer

De Slimwallet Perforated is een stijlvolle pasjeshouder van het merk Secrid. Deze pasjeshouder behoort tot de categorie "Pasjes portemonnees" en is perfect voor volwassenen. Met een capaciteit van 12 pasjes biedt deze portemonnee voldoende ruimte voor al je belangrijke kaarten.

Deze Slimwallet Perforated heeft een compact formaat van 6.8 cm breed, 1.6 cm diep en 10.2 cm hoog. Het is gemaakt van hoogwaardig aluminium en leer, waardoor het zowel duurzaam als stijlvol is. De zwarte kleur van de hardware voegt een vleugje elegantie toe aan het ontwerp.

De vouwsluiting zorgt ervoor dat je pasjes veilig op hun plaats blijven, terwijl er ook ruimte is voor briefgeld. De cognac kleurnaam van het merk geeft deze pasjeshouder een trendy uitstraling. De Slimwallet Perforated maakt deel uit van de populaire Slimwallet serie van Secrid, die bekend staat om zijn functionaliteit en kwaliteit.

Met de Slimwallet Perforated ben je niet alleen georganiseerd, maar ook modieus. Deze pasjeshouder is een must-have accessoire voor iedereen die op zoek is naar een praktische en trendy manier om zijn pasjes en geld te bewaren.

Aantal pasjes 12
Breedte 6.8 cm
Diepte 1.6 cm
Doelgroep Volwassenen
Hoogte 10.2 cm
Kleur hardware Zwart
Materiaal Aluminium, Leer
Merk Secrid
Merk kleurnaam cognac
Ruimte voor briefgeld True
Serie Slimwallet
Type sluiting Vouwsluiting

✔️ Besteld op werkdagen vóór 23.00 uur, morgen in huis.
✔️ Besteld op zaterdag vóór 18.00 uur, dezelfde dag verzonden.
✔️ Besteld op zondag, de volgende dag verzonden.

Binnen Nederland profiteer je van gratis verzending (v.a. €59,95) .

Retourneren kan altijd binnen 30 dagen mits het artikel ongebruikt en in goede staat terug wordt gezonden.