Scotch and Soda Celest Leopard Beige

Wil je meer dan 5 stuks? Vraag een offerte aan!
Gratis verzending (v.a. € 59,95)
Nu kopen, achteraf betalen
Officiële dealer

Maak kennis met de Celest lage sneakers van Scotch and Soda, de perfecte aanvulling op jouw casual garderobe. Deze sneakers zijn speciaal ontworpen voor dames die stijl en comfort willen combineren. Met een trendy leopard beige print zijn ze niet alleen een lust voor het oog, maar ook een statement piece dat elke outfit naar een hoger niveau tilt.

Wat deze sneakers echt bijzonder maakt, is het gebruik van gerecyclede materialen. De buitenkant is gemaakt van luxe suède en ademend mesh, terwijl de binnenkant en de binnenzool van gerecycled mesh zijn. Dit betekent dat je niet alleen goed voor jezelf zorgt, maar ook voor de planeet. De EVA zool biedt een lichte en comfortabele basis, perfect voor een dag vol avontuur.

De Celest sneakers hebben een ronde neus en een vetersluiting, wat zorgt voor een perfecte pasvorm en een casual uitstraling. Of je nu een dagje uit gaat of gewoon een wandeling maakt in de stad, deze sneakers zijn jouw nieuwe beste vriend. Stap in de wereld van duurzame mode met de Celest lage sneakers en laat je stijl spreken!

Doelgroep Dames
Duurzaamheid Gerecycled
Materiaal Mesh, Suède
Materiaal binnenkant Gerecycled mesh
Materiaal binnenzool Gerecycled mesh
Materiaal zool EVA
Merk kleurnaam Leopard Beige
Merk product code 78.4116.01
Seizoenscollectie Lente/Zomer
Serie Celest
Type sluiting Veters
Vorm neus Ronde neus

✔️ Besteld op werkdagen vóór 23.00 uur, morgen in huis.
✔️ Besteld op zaterdag vóór 18.00 uur, dezelfde dag verzonden.
✔️ Besteld op zondag, de volgende dag verzonden.

Binnen Nederland profiteer je van gratis verzending (v.a. €59,95) .

Retourneren kan altijd binnen 30 dagen mits het artikel ongebruikt en in goede staat terug wordt gezonden.