
- -20%
Looplabb Jane Sun Light Pink
Ontdek de Jane Sun, de perfecte voor de stijlvolle dame die niet alleen goed wil zien, maar er ook fantastisch uit wil zien. Met een breedte van 133 cm en een rond montuur dat volledig omrand is, biedt deze bril een trendy look die je outfit naar een hoger niveau tilt.
De lenzen zijn gemaakt van polycarbonaat en hebben een prachtige bruine kleur, waardoor ze niet alleen functioneel zijn, maar ook een vleugje elegantie toevoegen aan je uitstraling. Met een lensbreedte van 48 mm en een hoogte van 47 mm zijn ze ideaal voor een comfortabele pasvorm. De neusbrug van 14 mm zorgt ervoor dat de bril perfect op je gezicht zit, zonder te knellen.
De Jane Sun is niet alleen stijlvol, maar ook praktisch. Dankzij de anti-kras coating blijven je lenzen in topconditie, zelfs na een dag vol avontuur. De kunststof materialen van het montuur en de pootjes zorgen voor een lichte en duurzame ervaring, perfect voor dagelijks gebruik. Maak je klaar om de wereld met een frisse blik te bekijken, terwijl je er geweldig uitziet met de Jane Sun!
✔️ Besteld op werkdagen vóór 23.00 uur, morgen in huis.
✔️ Besteld op zaterdag of zondag, de volgende werkdag verzonden.
Binnen Nederland profiteer je van gratis verzending (v.a. €75) .
Retourneren kan altijd binnen 30 dagen mits het artikel ongebruikt en in goede staat terug wordt gezonden.