
- -35%
- Duurzamer
Doughnut Christopher Reborn Series Backpack Stone Wine
De Christopher Reborn Series Backpack is een trendy die perfect is voor volwassenen. Met een breedte van 32 cm, een diepte van 15 cm en een hoogte van 45 cm biedt deze rugzak voldoende ruimte voor al je benodigdheden. Het laptopvak is geschikt voor een 15 inch laptop, waardoor je je elektronica veilig kunt opbergen.
Deze rugzak is gemaakt van gerecycled PET en gerecycled polyester, waardoor hij niet alleen stijlvol is, maar ook duurzaam. Het waterafstotende materiaal zorgt ervoor dat je spullen beschermd blijven, zelfs tijdens regenachtige dagen. De verstelbare schouderband zorgt voor optimaal draagcomfort, ongeacht je lengte.
Met 1 binnenvak met rits en 3 buitenvakken met rits biedt deze rugzak voldoende opbergmogelijkheden voor al je essentials. Of je nu naar school, werk of een dagje uit gaat, deze rugzak is de perfecte metgezel. Het effen patroon geeft een minimalistische uitstraling, terwijl de rolltop en clip sluiting zorgen voor extra veiligheid.
De Christopher Reborn Series Backpack heeft een volume van 18 liter en behoort tot de lente/zomer seizoenscollectie. Het merk Doughnut staat bekend om zijn kwaliteit en stijlvolle ontwerpen. Kies voor deze rugzak en voeg een vleugje trendy functionaliteit toe aan je dagelijkse outfit.
✔️ Besteld op werkdagen vóór 23.00 uur, morgen in huis.
✔️ Besteld op zaterdag vóór 18.00 uur, dezelfde dag verzonden.
✔️ Besteld op zondag, de volgende dag verzonden.
Binnen Nederland profiteer je van gratis verzending (v.a. €59,95) .
Retourneren kan altijd binnen 30 dagen mits het artikel ongebruikt en in goede staat terug wordt gezonden.
