DWRS Saturnus Denim Champagne Jeans

Wil je meer dan 5 stuks? Vraag een offerte aan!
Gratis verzending (v.a. € 59,95)
Nu kopen, achteraf betalen
Officiële dealer

De Saturnus Denim Lage Sneakers voor dames zijn een absolute must-have voor de lente/zomer collectie. Deze sneakers van het merk DWRS zijn gemaakt van een combinatie van metallic, denim en leer, waardoor ze een unieke en trendy uitstraling hebben. De binnenkant van de sneakers is volledig gemaakt van leer, wat zorgt voor een comfortabele pasvorm. De rubberen zool biedt goede grip en duurzaamheid, zodat je de hele dag moeiteloos kunt rondlopen.

De Saturnus Denim Lage Sneakers hebben een chunky design, zowel qua maat als hak. Dit geeft de sneakers een stoere en eigentijdse uitstraling. De vetersluiting zorgt ervoor dat je de sneakers gemakkelijk kunt aanpassen aan jouw gewenste pasvorm. De ronde neus geeft de sneakers een klassieke en tijdloze look.

Met de Saturnus Denim Lage Sneakers van DWRS ben je helemaal klaar voor de lente/zomer. Combineer ze met een jeans, rok of jurk voor een trendy en casual outfit. Deze sneakers zijn perfect voor dagelijks gebruik, maar kunnen ook gedragen worden bij speciale gelegenheden. Met hun unieke design en hoogwaardige materialen zijn deze sneakers een absolute must-have voor elke fashion-forward dame.

Doelgroep Dames
Materiaal Denim, Metallic, Leer
Materiaal binnenkant Leer
Materiaal zool Rubber
Merk DWRS
Merk kleurnaam Champagne Jeans
Merk product code J5554C/T-13
Seizoenscollectie Lente/Zomer
Serie Saturnus
Size info Chunky
Type hak Chunky
Type sluiting Veters
Vorm neus Ronde neus

✔️ Besteld op werkdagen vóór 23.00 uur, morgen in huis.
✔️ Besteld op zaterdag vóór 18.00 uur, dezelfde dag verzonden.
✔️ Besteld op zondag, de volgende dag verzonden.

Binnen Nederland profiteer je van gratis verzending (v.a. €59,95) .

Retourneren kan altijd binnen 30 dagen mits het artikel ongebruikt en in goede staat terug wordt gezonden.