Z8 Martino Crazy Coconut

Wil je meer dan 5 stuks? Vraag een offerte aan!
Gratis verzending (v.a. € 59,95)
Nu kopen, achteraf betalen
Officiële dealer

Maak kennis met de Martino, de perfecte jumpsuit voor jouw kleintje! Deze schattige outfit is speciaal ontworpen voor baby's en biedt zowel comfort als stijl. Gemaakt van een zachte mix van 97% katoen en 3% elastaan, zorgt de Martino ervoor dat je baby zich vrij kan bewegen terwijl ze er fantastisch uitziet.

Met een mouwloze stijl is deze jumpsuit ideaal voor warme dagen. De knoopsluiting maakt het aan- en uittrekken een fluitje van een cent, zodat je snel klaar bent voor een dag vol avontuur. En met de keurmerken van BSCI Code of Conduct en Better Cotton Initiative (BCI) weet je dat je kiest voor een verantwoord product dat goed is voor zowel je kindje als de wereld.

De Martino in de vrolijke kleur Crazy Coconut is een echte blikvanger. Laat je baby stralen in deze trendy jumpsuit die perfect is voor elke gelegenheid. Of het nu gaat om een dagje uit of gewoon lekker thuis spelen, met de Martino is je kleintje altijd in stijl!

Doelgroep Baby
Keurmerken BSCI Code of Conduct, Better Cotton Initiative (BCI)
Materiaal Elastaan 3%, Katoen 97%
Merk Z8
Merk kleurnaam Crazy Coconut
Mouwlengte Mouwloos
Seizoenscollectie Lente/Zomer
Type sluiting Knoopsluiting

✔️ Besteld op werkdagen vóór 23.00 uur, morgen in huis.
✔️ Besteld op zaterdag vóór 18.00 uur, dezelfde dag verzonden.
✔️ Besteld op zondag, de volgende dag verzonden.

Binnen Nederland profiteer je van gratis verzending (v.a. €59,95) .

Retourneren kan altijd binnen 30 dagen mits het artikel ongebruikt en in goede staat terug wordt gezonden.