Marc Jacobs MARC 527/S Black

Wil je meer dan 5 stuks? Vraag een offerte aan!
Gratis verzending (v.a. € 59,95)
Nu kopen, achteraf betalen
Officiële dealer

Op zoek naar een trendy zonnebril die perfect bij jouw stijl past? Dan is de MARC 527/S van Marc Jacobs een absolute must-have! Deze zonnebril behoort tot de categorie Zonnebrillen en heeft een unieke Cat eye vorm, waardoor je direct opvalt.

Met een lensbreedte van 57 mm en een neusbrugbreedte van 17 mm biedt deze zonnebril een comfortabele pasvorm voor dames. De hoogte van de lens is 50 mm, wat zorgt voor een optimale bescherming tegen de zon. De zwarte kleur van de lens geeft een stijlvolle en mysterieuze uitstraling.

De MARC 527/S is gemaakt van hoogwaardig kunststof materiaal, zowel voor de lens als de montuur. De pootjes zijn gemaakt van acetaat, wat zorgt voor extra duurzaamheid en flexibiliteit. Het volledig omrande montuur geeft een moderne en elegante uitstraling.

Met de UV400 bescherming ben je verzekerd van optimale bescherming tegen schadelijke UV-stralen. Zo kun je zorgeloos genieten van de zon, terwijl je er fashionable uitziet. De MARC 527/S is verkrijgbaar in de kleur Black, wat perfect past bij elke outfit en gelegenheid.

Met de MARC 527/S zonnebril van Marc Jacobs ben je klaar om de show te stelen. Bestel nu en voeg een vleugje glamour toe aan jouw look!

Breedte lens 57
Breedte neusbrug 17
Doelgroep Dames
Hoogte lens 50
Kleur lens Zwart
Materiaal Kunststof
Materiaal lens Kunststof
Materiaal pootjes Acetaat
Merk kleurnaam Black
Type montuur Volledig omrand
Uv bescherming UV400
Vorm Cat eye

✔️ Besteld op werkdagen vóór 23.00 uur, morgen in huis.
✔️ Besteld op zaterdag vóór 18.00 uur, dezelfde dag verzonden.
✔️ Besteld op zondag, de volgende dag verzonden.

Binnen Nederland profiteer je van gratis verzending (v.a. €59,95) .

Retourneren kan altijd binnen 30 dagen mits het artikel ongebruikt en in goede staat terug wordt gezonden.